DİNLENİRKEN TAZELENECEKSİNİZ…

Sunrise Spa & Wellness Merkezi, misafirlerinin günlük hayatın stres ve yorgunluk veren etkilerinden uzaklaşması,  dinlenmesi ve tazelemesi için terapi ve bakım uygulamaları ile hizmet veriyor. Uzakdoğu’nun egzotik atmosferini Türk gelenekleri ile birleştiren Sunrise Spa& Wellness Merkezi, uzman personeli ve birçok farklı masaj ve bakım uygulamalarıyla misafirlerine sağlıklı ve keyifli deneyimler sunuyor.

 

Hizmetlerimiz

Tedavi Masajları


Uzakdoğu Masajları


Parafin Bakımları


Affüzyon


Türk Hamamı

Cilt ve Vücut Bakımları

Buhar Odası

Ayurveda

Kapalı Havuz

Balneo Therapy  

 
GELENEKSEL HAMAM KEYFİ; SUNRİSE SPA & WELLNESS

Hamam ve dinlenme keyfini bir arada bulabileceğiniz otantik Türk hamamında farklı bir deneyime hazır olun. Arındırıcı kese, rahatlatıcı köpük masajı ve canlandırıcı uygulamalardan oluşan geleneksel hamam keyfinin tadını çıkarın.

HİZMETLERİMİZ: 

1-KESE-KÖPÜK 


Uygulama süresi: 30 dk

Geleneksel Türk hamamının buğulu atmosferinde, ısı ve buharla toksinlerden arınırsınız. Kese uygulaması, cildinizi ölü hücrelerden arındırarak enerjinizi yeniler. Teniniz, bu derinlemesine temizlikle yenilenir ve canlanır. Bronzluğunuz daha uzun süre kalıcı olur. Kesenin ardından vücudu kaplayan sabun balonlarının patlaması ise doğal bir masaj etkisi yaratır. Köpükle yıkanmanın ardından hissedilen ferahlık ve temizlik hissi eşsiz bir arınma yaşatır. 

2-BİTKİSEL KESE UYGULAMASI 

Terapi süresi:30 dk

Geleneksel Türk hamamında ipek keselerin içine doldurulmuş lavanta, kekik ve papatya bitkileriyle tüm vücuda baskılı masaj hareketleri yapılır. Bitkilerin rahatlatıcı etkisi cildinizin derinliklerine kadar nüfuz eder. 

3-KRİSTAL PEELİNG

Terapi süresi; 30 dkKristal Peeling, kristalize hale getirilmiş deniz tuzu ve cilt tipine uygun doğal aroma yağı karışımıyla yüz harici tüm vücuda, akıcı masaj hareketleriyle uygulanmaktadır. Kristal peelingin dinlendirici ve mineral destekleyici etkisi tam bir rahatlama sağlamaktadır.

 • Kese Köpük Masaj Uygulama süresi: 30 dk
 • Köpük Masaj Uygulama süresi: 30 dk
 • Bitkisel Kese Uygulama süresi: 30 dk
 • Çamur Masajı Uygulama süresi: 30 dk
 • Kahve Peeling Uygulama süresi: 30 dk
 • Kristal Peeling Uygulama süresi: 30 dk
DİNLENMİŞ VE YENİLENMİŞ HİSSEDİN…
Sunrise Spa & Wellness Merkezimizde; Uzak Doğu ve farklı Spa kültürlerine ait masaj terapileriyle yenilendiğinizi hissedeceksiniz…
Profesyonel terapistlerden tarafından sunulan, özel spa malzemeleri ve ait olduğu kültürün geleneksel yöntemleriyle uygulanan masaj ve terapilerle canlılık kazanacak, özlediğiniz zindeliğe ve rahatlamaya kavuşacaksınız.

DİNLENDİRİCİ SOFT MASAJ
Terapi süresi:40 dk

Tatilinizin ilk günlerinde, kese uygulamasından sonra yaptırabileceğiniz hafif ve dinlendirici bir masajdır. Baskılı bir masajdan hoşlanmayanlar için uygundur. Dinlendirici Soft Masaj, yorgunluğunuzu alır rahatlamanızı sağlar.

İSVEÇ MASAJ 
Terapi süresi:60 dk İsveç masajı, Gündelik yorgunluk ve sıkıntılardan kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemlerinden biridir. Kaslara yönelik bir masajdır. Masaj, effluerage(sıvazlama), petrisage(yoğurma ve ezme), friftion(dairesel hareket), tapotement( darbe), vibraston(sarsma) tekniklerini kullanarak adale gerilimlerini gidermektedir. Masaj esnasında hafif ya da kuvvetli dokunuşlarla kan dolaşımı hızlandırılır. Tüm vücuda uygulanan bu masaj, dolaşımı düzenleyerek derin bir rahatlama ve sakinlik duygusu verir. Belli bir akış içerisinde yapılan darbeler rahatlatır, canlandırır ve vücudun kaybolan dengesini bulmasını sağlar.

AROMATİK MASAJ  
Terapi süresi:60 dkAromatik masaj yapılırken, bitki ve meyvelerden elde edilen konsantre esans ve yağlar düşük tempo ve hafif masaj hareketleriyle tüm vücuda uygulanır. Bu terapi, dinlendirici ve gevşetici özelliğe sahiptir. 20 Saniye içerisinde cilde nüfuz eden aromatik yağlar, kas dokusuna ulaşarak vücuda esneklik verir. Kullanılan aromatik yağların ayrı ayrı şifa etkileri vardır. Kimi öz yağlar rahatlatırken kimileri toksin atmak suretiyle cildi canlandırmaktadır. 
 • Harmony Blended Massage Oil
 • Energizing Blended Massage Oil
 • Body Balance Blended Massage Oil
 • Relaxing Blended Massage Oil
 • LOKAL SPOR MASAJI 
  Terapi süresi: 30 dk  


  SPOR MASAJI                   
  Terapi süresi: 60 dk
 •  

 • Bu masajın en önemli özelliği, ritim ve süre oranlarının diğer masajlardan farklı olmasıdır. Spordan sonra uygulandığında kan dolaşımını düzenleyerek kaslarda oluşabilecek problemleri engeller. Kasların kendini yenilemesini sağlar. Zorlanan kasları kuvvetlendirerek sakatlığın iyileşme sürecini artırır. 
  Kas yırtılmaları, damar problemleri, ağrıya karşı duyarlı kişiler, hamileler ve emzirme dönemindeki bayanlar bu masajı yaptırmamalıdır. 

  ANTİSTRESS MASAJI
  Terapi süresi:30 dk -60 dk


  Antistress masajı, baştan ayağa kadar sıcak kompres sonrası boyun, omuz, sırt, diz altı ve ayak tabanlarına ısıtılmış aromatik yağ karışımının uygulanmasıyla gerçekleşmektedir. Günün yorgunluğu ve strese karşı dinlenme ve huzur hissi yaşatmaktadır.

  SULTAN MASAJI 
  Terapi süresi: 60 dk
 •  

 • Sultan masajı, kendinizi bulutların üstünde hissettirir...
  İki terapist aynı anda aynı dokunuşlar ve senkronize hareketlerle birbirleriyle son derece uyumlu bir biçimde tüm vücudunuza masaj yapar. Masajın sağlığınız üzerindeki olumlu etkileri, ilgi ve konforu hissetmenizle birleşince ruhsal ve zihinsel mutluluğu daha fazla duyumsamanızı sağlar.

  SICAK YAĞ SIRT MASAJI
  Terapi süresi: 30 dk   

       
  SICAK YAĞ TÜM VÜCUT MASAJI
  Terapi süresi: 60 dk 


  Sıcak yağ masajı, bitkisel yağlar ve kas gevşeten ısıtıcı özelliği olan medikal kremlerle lokal yada tüm vücuda uygulanır. Adale ve kas ağrıları, kas tutulmaları, vücudun çeşitli yerlerinde olan kasılmalar, kireçlenme ve romatizma ağrıları yaşan misafirlerimize iyileştirici etkiler sunar. Özellikle yoğun bir şekilde bel, boyun ve sırt ağrısı çekenler düzenli seanslar sonucunda ağrılarından kurtulmaktadır. 

  ANTİ-SELÜLİT MASAJI  
  Terapi süresi: 30- 50 dk

Anti-Selülit masajı, vücutta lokal fazlalık ve selülite neden olan toksinlerin farklı manipülasyonlarla vücuttan atılmasını sağlar. Elastikiyetini kaybetmiş kaslara, aktif spor etkisi yaptırarak dokunun toparlanmasına ve canlanmasına yardımcı olur. Lenf Drenaj, Yosun Sargılaması ve Aqua Gym ile desteklenirse etkisi artmaktadır.

MANUEL LENF DRENAJ 
Terapi süresi: 30 dk - 60 dk
 •  

 • Manuel Lenf Drenaj, lenf sistemini elle manipüle ederek bloke olmuş lenf sıvısının serbest akışını sağlar. Selülite yol açan ödem ve toksinlerin atılmasını sağlayarak dolaşım sistemini düzenler. Lenfler sadece vücuttaki suyu atma, yumuşatma ve toksinlerden arındırma etkisiyle kalmaz, aynı zamanda organizmanın tüm savunma sisteminin taşıyıcısıdır. Lenf Drenaj masajı, ağırlaşmış bacaklar, selülit, yorgunluk ve baş ağrılarında etkilidir. Bağışıklık sistemini rahatlatır ve güçlendirir, hücre yenilenmesini sağlar. 

  AYAK REFLEXOLOGY 
  Terapi süresi: 40 dk
 •  

 • Ayak Reflexology, basınç masaj tekniği kullanılarak, ayaklarda bulunan reflex noktalarına uygulanır ve vücut fonksiyonlarını canlandırma amacıyla yapılır. Vücudu dinlendirir ve canlandırır. Düzenli enerji akışının sağlanması için parmaklarla uyarılan her bir nokta, bağlantılı olduğu organı etkiler. Terapi sonrası bazı kişiler yorgunluk hissedebilir. Toksinleri attırdığı için terlemeye ve sık tuvalet ihtiyacına neden olabilir. 

  YOĞURT TERAPİ 
  Terapi süresi: 30 dk

  Yoğurt Terapi, güneş ışınlarından etkilenen ciltlerde oluşan kızarıkların ve acının alınmasında en etkili yöntemlerdendir. Yanık olan bölgelere maske şeklinde uygulanır. Yoğurtta bulunan A-B-E vitaminleri, mineral tuzlar, kalsiyum, fosfor ve magnezyum cildi besler. Cildin gerilmesinden kaynaklanan acı azaltılır. Uygulanan maskenin ardından Kantoron çiçeği aroması sürülmektedir. Uygulama sonrası 2 saat duş yapılmaması önerilir. 

  BALİ MASAJI:  
  Terapi süresi: 60 dk
 •  

 • Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktalarına yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleriyle kas dokusunu geçerek çok daha derinlere etki eden bir tekniktir. Tüm enerji merkezleri dengelenerek iç sistemlerin birbiriyle bütünleşmesi sağlanır. Kullanılan doğal yağlar gerginliği giderirken, enerji seviyesi yükselir ve tüm vücutta ve zihinde olağan üstü bir rahatlama sağlanır. 

  BALİ REFLEXOLOGY: 
  Terapi süresi 60 dk(15 dk ayak banyosu + 45 dk ayak masajı)

  Bali Reflexology terapisi, otantik bakır taslarda sunulan çiçeklerle başlamaktadır. Aromatik esanslar eşliğinde kristal tuz bakımı ve ayak banyosundan sonra yapılır. Akupresur tekniği ile ayak ve baldırlara uygulanır. Bu çok özel terapi stresi alır ve vücutta müthiş bir rahatlama sağlar.

  JİMBARAN MASAJ 
  Terapi süresi: 60 dk
 • Jimbaran Masaj, geleneksel masaj hareketlerinin iki terapist tarafından tüm vücuda uygulanmasıyla gerçekleştirilir. Masaj hareketleri birbirine bağlanarak ilerler ve akıcılık kazanır. Akıcı hareketlerle yapılan masaj, vücut enerjisine de akıcılık kazandırır. Hareketlerin melodik temposu, son derece hoşa giden duyguları uyandırarak rahatlamanızı sağlar.

 • LOMİ LOMİ 
  Terapi süresi 60 dk

  Lomi Lomi terapisi Havai kültürünün ruhani bir ritüelidir. Değişen ve birbirine bağlı alt kol ile yapılan uzun ve akıcı masaj hareketlerinden oluşur. Dirsekle yapılan hareketlerle de eklemlerin gevşemesi, ruhun serbest kalması sağlanır. Sevgi dolu, insanı sarmalayan bu dokunuşlar derin bir rahatlama hissi uyandırır.

  THAİ MASAJ 
  Terapi süresi: 60 dk

  Uzak Doğu kökenli bir masaj olan Thai masajı, giyinik olarak yarı sert bir zemin olan özel Thai minderinde yapılır. Çoğunlukla pres, germe, çekme, esnetme hareketlerinin uygulandığı seansta, terapistin yönlendirmesine göre sık sık pozisyon değiştirilir. Uygulanan bazı hareketler başta sert gelebilir, ama seans sonunda mükemmel bir rahatlama ve zindelik hissi yaratır. 

  SHİATSU:
  Terapi süresi: 60 dk
 •  

 • Shiatsu, Japonya’nın geleneksel bir iyileştirme yöntemidir. Hayat enerjisinin aktığı belirli meridyenler üstünde, belirli noktalara parmak ve avuç içiyle uygulanan basınç sayesinde düzenli enerji akışı sağlanır. İğnesiz akupunktur ya da accupresure olarak da bilinen bu tedavi yöntemiyle, kas dokusunun esnekliği artırılarak bel, sırt, boyun ağrıları geçirilir. Shiatsu, iç salgı bezlerinin ve iç organların çalışmasını düzenler. Ayrıca bedendeki enerji bozukluklarını dengeleyerek, sinir sisteminin düzenli çalışması sağlar. Zihnin berraklaşmasını sağlarken ağrıları ve keyifsizliği giderir. 

  TAŞ TERAPİ
  Sıcak Taş Terapi Süresi: 60 dk
  Sıcak-Soğuk Taş Terapi Süresi: 80 dk
 •  

 • TAŞ Terapi, ciddi bir dinlenme ve rahatlama ihtiyacı olanlar için Kızılderili iyileşme metotlarına dayanan iddialı bir masaj türüdür. Volkanik yapıdaki, pürüzsüz ve ısıyı uzun süre tutabilen taşlarla tüm vücuda uygulanır. Vücudumuzda çakra adı verilen enerji merkezlerini uyararak bedeni negatif enerjiden arındırır. Taşın eşsiz enerjisi, evrensel enerji yardımıyla tıkanıklığın yaşandığı bölgeye aktarılır. Ruhsal, bedensel ve zihinsel enerjiyi yenileyerek fiziksel rahatlama sağlar.
      
  Taş terapinin; stres, yorgunluk, uykusuzluk, gerginlik, regl dönemi sancıları, dolaşımın hızlanması toksinlerin atılması, omuz, bel ve sırt ağrıları, eklem rahatsızlıkları, sindirim ve solunum problemleri, metabolizmanın hızlanması, dolaşım sistemi üzerinde olumlu etkileri vardır.

  AYURVEDA
  Dünyanın en eski şifa verme yöntemi olan Hint Klasiği Ayurveda, sağlıklı ve uzun yaşamak için ruh, beden ve zihin dengesini sağlama amacı taşır. Sağlıklı olanın sağlığını korumak, hasta olanı iyileştirmek terapinin özüdür.


 • AYURVEDA ABHYANGA 
  Terapi süresi: 60 dk

  Ayurveda Abhyanga terapisi vücudu, ruhu ve zihni olağanüstü rahatlatır. Bu geleneksel masaj, organizmadaki enerji kanallarını uyararak, kan dolaşımını ve enerji akımını harekete geçirir. Terapide sırt üstü yatış pozisyonunda gerçekleşir ve tüm vücuda ısıtılmış yağ uygulanır. Tamamen kendi vücut ağırlığınızın baskısıyla uygulanan terapi süresinde kendinizi bulutların üzerinde hissedersiniz. 

  SHİRADORA ABHYANGA 
  Terapi süresi:75 dk
 •  

 • Shiradora Abhyanga terapisi, alın bölgesine sıcak yağ akıtma ile başlamaktadır. Ardından tüm vücuda uygulanan sıcak baharat yağlarıyla devam eder. Vücut, zihin ve ruhunuzu rahatlatan ve canlılık veren bir masaj olup, sinir sistemini rahatlatır. Enerji kanallarını temizleyerek vücudu canlandırır. 

  SHİRADORA-MUKABHYANGA 
  Terapi süresi:50 dk

  Shiradora-Mukabhyanga, baş bölgesine sıcak yağ akıtma işlemiyle başlar. Baş ve dekolte bölgelerine uygulanır. Şifalı yağın devamlı akımı, ruhsal gerginliği vücuttan atmak, sakin ruh sağlığını korumak için yapılan 5000 yıldır uygulamada olan eşsiz bir terapidir 

  SENKRON AYURVEDA ABHYANGA 
  Terapi süresi: 60 dk

  Dört elle yapılan Senkron masajı, Ayurveda geleneğinin en eski masajlarındandır. İki terapist tarafından tüm vücuda senkronize hareketlerle uygulanır. Vücut enerjisinin ahengini sağlar. Derin bir rahatlamaya neden olurken vücuda enerji verir. Ruhu dinlendirir ve iç dengeyi destekler. Sinir sistemini güçlendiren etkisiyle hücre metabolizmasını arındırır ve çalıştırır. Negatif etkilerden arındırarak rahatlamanızı sağlar.
GÜZELLİĞİNİZE GÜZELLİK KATIN

Sunrise Spa& Wellness Merkezi’nin sunduğu bakım seçenekleriyle güzelliğinize güzellik katın…
Sağlığınız ve güzelliğiniz için düşünülmüş onlarca bakım seçeneği,  cilt ve vücut bakımında profesyonel terapistlerimiz eşliğinde uygulanan bakım terapileri kendinizi yenilenmiş hissettirecek.

Dünyaca ünlü markalarının kullanıldığı ürünlerle gerçekleştirilen cilt ve vücut bakımlarının, sizi ruhsal ve fiziksel olarak yenilediğinin farkına varacaksınız!

ENERGIZING HONEY BODY CARE, BAL BAKIM   
Süresi:   150 dk  
  Eski bir Tibet terapisi olan bal, kas ve iskelet sistemi rahatsızlıklarında, solunum yolu hastalıklarında etkili bir tedavi yoludur. Zihinsel ve fiziksel yorgunluk, uyku bozukluğu sorunlarını giderir ve engeller. Kuru ve pürüzlü olan cildi yumuşatıp güçlendirir. Toksin atıcı ve doğal iyileştirici özelliği vardır. Peeling uygulamasıyla ölü derileri alınan cilde, vakum tekniği ile masaj yapılır. Termal sargılamadan sonra vücut nemlendirici losyonla dinlendirilir.

*BODY BALANCING CARE, TATLI RİTUEL 
Süresi: 120 dkTatlı losyon bakımı, cildi nemlendiren, besleyen ve kadifemsi bir doku kazandıran en hassas kürlerden biridir. Cilt beslenirken, ruh tatlı losyon aromasının mutlu edici etkisinden faydalanır. Kakao bitkisinin zengin içeriği sayesinde (mineral tuzlar, doğal anti oksidanlar ve vitamin)cilt canlanır, enerjisi yenilenir. Vücudunuzu şımartacak ve kendinizi rüyada hissettirecek bu çikolata bakımı, mutluluk hormonunu destekleyici ve vücudunuzu besleyici özelliğe sahiptir. Uygulanacak Peeling-maske ve canlandırıcı ürünlerin ardından vücudunuz ışıl ışıl ve gün boyu muhteşem kokar.

PARAFİN EL BAKIM   
Süresi: 30 dk


PARAFİN AYAK BAKIM  
Süresi: 45 dk

 


TÜM VÜCUT PARAFİN BANYO  
Süresi: 60 dkParafin bakım, kurumuş, nemini kaybetmiş ve çatlamış ciltler için çok yararlı bir çözümdür. Cilt yaşlanmasını geciktirir, cildi besler ve canlandırır. Cilt renginin, güzel bir tona kavuşmasını ve daha sağlıklı görünmesini sağlar. Vücuttaki toksinlerin ve ödemin dışarı atılmasını sağlar. Yumuşatıcı etkisiyle bebek teni kadar pürüzsüz bir cilt elde edilir. Ayrıca sıcak parafin uygulaması, eklem ağrılarına da çözüm imkanı sağlamaktadır. 
Özel odamızda rahatlatan banyo tuzları, nemlendiren ve dolaşımı sağlayan aromatik yağlar eşliğinde yapılan jakuzili su masajı ile günün tüm yorgunluğunu atabilir, pürüzsüz el ve ayaklara kavuşabilirsiniz.

SARGILAMALAR

YOSUN SARGILAMA
Terapi süresi: 45 -60 dk  
Yosun Sargılama işleminin beden üzerinde sıkılaştırıcı ve inceltici etkisi büyüktür. Kilo verdikten sonra ya da doğum sonrası çatlakların tedavisinde etkilidir. Yüz harici tüm vücuda uygulanan yosun maskesi, vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri vücuda kazandırır. Problemli bölgede yağ oluşumunu engeller, cildi sıkılaştırır ve diri bir görünüm kazanmasını sağlar. Tiroid hormon dengesizlikleri engelleyen yosun, metabolizmanın işleyişini hızlandırır. B vitamini, kalsiyum ve çinko içerir. Toksin atmaya yardımcı olur. Selülit tedavisinde masajdan önce yapılan yosun sargılama etkiyi artırır. Kan dolaşımını hızlandırır ve eklem ağrılarını tedavi edici özelliği ile rahatlama sağlar. Terapiden hemen sonra güneşe çıkılmaması önerilir.
DİĞER SARGILAMALAR
 • UYGULAMA SÜRESİ: 45 dk  ( 30 dk Termal sargılama+ duş+10 dk soft masaj)
 • ÇAMUR SARGILAMA: 30dk
 • BAL SARGILAMA: 45dk
 • BAL SÜT SARGILAMA: 45dk
 • KAHVE SARGILAMA: 45dk
 • ÇİKOLATA SARGILAMA: 45dk
1 GÜNLÜK PROGRAMLAR 

KESE+KÖPÜKLE YIKAMA - 30 DK. 
YÜZ MASKESİ (KİL) - 20 DK 
MEDİKAL SIRT MASAJI - 30 DK. 
AYAK MASAJI - 40 DK  

KESE + KÖPÜKLE YIKAMA - 30 DK 
YÜZ MASKESİ (KİL) - 20 DK 
ANTİSTRES MASAJI - 30 DK
CİLT BAKIMI TEMİZLEYİCİ VE DENGELEYİCİ - 60 DK      

KESE + KÖPÜKLE YIKAMA - 30 DK 
YÜZ MASKESİ (KİL) - 20 DK 
DİNLENDİRİCİ SOFT AROMA MASAJ - 40 DK3 GÜNLÜK PROGRAMLAR

1-SUNRISE SPA ZAYIFLAMA PROGRAMI  
1 X KESE + KÖPÜKLE YIKAMA - 1 X ANTİSELÜLİT MASAJI 
1 X BAL SARGILAMA - 1 X MANUEL LENF DRENAJ (60 DK.) 
2 X YOSUN SARGILAMA 
2 X NEW LIFE - 1 X BALNEO  

1. GÜN: KESE KÖPÜK + MANUEL LENF DRENAJ + YOSUN SARGILAMA + NEW LIFE 
2. GÜN: BAL SARGILAMA + KRİSTAL PEELING + ANTİSELÜLİT MASAJ 
3. GÜN: BALNEO + YOSUN SARGILAMA + NEW LIFE  

2- SUNRISE SPA GÜZELLİK PROGRAMI 
1 X KESE + KÖPÜKLE YIKAMA - 1 X CİLT BAKIMI DERİN TEMİZLİK VE DENGELEYİCİ - 1 X 
DİNLENDİRİCİ BAL ESANSLI MASAJ (40 DK.) 
1 X BAL SARGILAMA - 1 X TÜM VÜCUT PARAFİN BANYOSU 
1 X BALNEO - 1 X CİLT BAKIMI KİŞİYE ÖZEL 
1 X AYAK MASAJ - 1 X AFÜZYON MASAJ  

1. GÜN: KESE + KÖPÜKLE YIKAMA + CİLT BAKIMI DERİN TEMİZLİK VE DENGELEYİCİ + TÜM VÜCUT PARAFİN BANYO     
2. GÜN: AFÜZYON MASAJ + BAL SARGILAMA + DİNLENDİRİCİ BAL ESANSLI MASAJ 
3. GÜN: BALNEO TERAPİ + CİLT BAKIMI KİŞİYE ÖZEL + AYAK MASAJ  3- SUNRISE SPA ANTİSTRES PROGRAMI    
1 X KESE KÖPÜK - 1 X TAŞ MASAJ 
1 X AYURVEDA ABHYANGA - 1 X KÖPÜK MASAJ 
1 X ANTİ-STRES MASAJ (60 DK.) - 1 X BALNEO 
1 X AYAK MASAJ - 1 X AFÜZYON MASAJ  
 
1. GÜN: KESE KÖPÜK + ANTİ-STRES MASAJ 
2. GÜN: BALNEO + AFÜZYON MASAJ + TAŞ MASAJ 
3. GÜN: AYAK MASAJ + AYURVEDA ABHYANGA + KÖPÜK MASAJ  
 
4- SUNRISE SPA WELLNESS                   
1 X CİLT BAKIMI DENGELEYİCİ VE ENERJİ VERİCİ  
1 X MEDİKAL TÜM VÜCUT MASAJ (60 DK) 
1 X CİLT BAKIMI TÜM VÜCUT 1 X AYAK MASAJI - 1 X BALNEO - 1 X YOSUN SARGILAMA 
1 X KRİSTAL PEELİNG - 1 X DİNLENDİRİCİ SOFT MASAJ  

1. GÜN: KRİSTAL PEELİNG + DİNLENDİRİCİ SOFT MASAJ + CİLT BAKIMI DENGELEYİCİ VE ENERJİ VERİCİ     
2. GÜN: BALNEO TERAPİ + YOSUN SARGILAMA + MEDİKAL TÜM VÜCUT MASAJ 
3. GÜN: AYAK MASAJ + CİLT BAKIMI TÜM VÜCUT  5- SUNRISE SPA SAĞLIK 
1 X TÜM VÜCUT MEDİKAL MASAJ 
1 X JAPON MASAJ - 2 X BALNEO - 2 X YOSUN SARGILAMA 
1 X AFÜZYON MASAJ - 1 X AYAK MASAJ 
1 X MEDİKAL SIRT MASAJ  

1. GÜN: BALNEO TERAPİ + YOSUN SARGILAMA + AYAK MASAJ + MEDİKAL SIRT MASAJ 
2. GÜN: AFÜZYON MASAJ + JAPON MASAJ 
3. GÜN: BALNEO TERAPİ + YOSUN SARGILAMA + MEDİKAL TÜM VÜCUT MASAJ 


5 GÜNLÜK PROGRAMLAR  

1- SUNRISE SPA ZAYIFLAMA PROGRAMI 
2 X ANTİSELÜLİT MASAJ (40 MIN) - 4 X YOSUN SARGILAMA 
1 X LENF DRENAJ - 1 X BAL SARGILAMA 
1 X KESE+KÖPÜKLE YIKAMA 
1 X KRİSTAL PEELING - 3 X NEW LIFE 
2 X DİNLENDİRİCİ SOFT MASAJ  

1. GÜN: KESE + KÖPÜKLE YIKAMA + YOSUN SARGILAMA + NEW LIFE 
2. GÜN: YOSUN SARGILAMA + LENF DRENAJ + ANTİSELÜLİT MASAJ 
3. GÜN: BAL SARGILAMA + NEW LIFE + DİNLENDİRİCİ SOFT MASAJ 
4. GÜN: KRİSTAL PEELİNG + YOSUN SARGILAMA + ANTİSELÜLİT MASAJ 
5. GÜN: YOSUN SARGILAMA + NEW LIFE + DİNLENDİRİCİ SOFT MASAJ  

2- SUNRISE SPA GÜZELLİK PROGRAMI 
1 X BAL SARGILAMA - 1 X BAL MASAJ - 1 X ÇİKOLATA SARGILAMA 
1 X ÇİKOLATA MASAJ - 1 X BALNEO - 1 X CİLT BAKIMI DERİN TEMİZLİK VE DENGELEYİCİ 1 X CİLT BAKIMI (KİŞİYE ÖZEL) - 1 X KRİSTAL PEELİNG 
1 X TÜM VÜCUT PARAFIN BANYOSU - 1 X ÇAMUR BANYOSU - 1 X AYAK MASAJ 
1 X AYAK BANYOSU - 1 X KESE + KÖPÜKLE YIKAMA  

1. GÜN: KRİSTAL PEELİNG + CİLT BAKIMI DERİN TEMİZLİK VE DENGELEYİCİ + AYAK BANYOSU 
2. GÜN: BANEO + BAL SARGILAMA + BAL MASAJ 
3. GÜN: ÇAMUR BANYOSU + CİLT BAKIMI KİŞİYE ÖZEL + AYAK MASA,
4. GÜN: BALNEO + ÇİKOLATA SARGILAMA + ÇİKOLATA MASAJ     
5. GÜN: KESE + KÖPÜK YIKAMA + PARAFİN BANYOSU  

3- SUNRISE SPA ANTİSTRES PROGRAMI 
1 X SICAK-SOĞUK TAŞ MASAJ - 1 X AYURVEDA ABHYANGA 
1 X ANTİ-STRES MASAJ (60 DK) - 2 X BALNEO TERAPI - 1 X AROMATİK MASAJ 
1 X KÖPÜK MASAJ - 1 X DERİN DOKU ASYA MASAJ - 1 X AFÜZYON MASAJ 
1 X KESE+KÖPÜKLE YIKAMA - 1 X AYAK MASAJ  

1. GÜN: KESE + KÖPÜKLE YIKAMA + AYAK BANYOSU + ANTİ-STRES MASAJ     
2. GÜN: BALNEO TERAPİ + SICAK SOĞUK TAŞ MASAJ     
3. GÜN: AFÜZYON MASAJ + DERİN DOKU ASYA MASAJ     
4. GÜN: AYURVEDA ABHYANGA + KÖPÜK MASAJ 
5. GÜN: BALNEO + AROMATİK MASAJ  


4- SUNRISE SPA WELLNESS
1 X LOMI LOMI MASAJ - 1 X MANDARA MASAJ - 1 X CİLT BAKIMI  
DENGELEYİCİ VE ENERJİ VERİCİ  - 1 X AYURVEDA SHIRADORA ABHYANGA 
1 X KÖPÜK MASAJ - 1 X JAPON MASAJ - 1 X MEDİKAL SIRT MASAJ 
2 X BALNEO - 1 X AYAK MASAJ - 1 X AFÜZYON MASAJ  

1. GÜN: BALNEO + JAPON MASAJ 
2. GÜN: MEDİKAL SIRT MASAJ + AYAK MASAJ + CİLT BAKIMI DENGELEYİCİ VE ENERJİ VERİCİ     
3. GÜN: AYURVEDA SHIRADORA ABHYANGA + KÖPÜK MASAJ 
4. GÜN: BALNEO + MANDARA MASAJ 
5. GÜN: AFÜZYON MASAJ + LOMI LOMI MASAJ  

5- SUNRISE SPA SAĞLIK PROGRAMI 
1 X AYAK MASAJ - 1 X THAI MASAJ - 1 X MEDİKAL SIRT MASAJ 
2 X MEDİKAL TÜM VÜCUT MASAJ - 2 X BALNEO TERAPİ
1 X JAPON MASAJ - 1 X KESE + KÖPÜKLE YIKAMA - 1 X YOSUN SARGILAMA  

1. GÜN: BALNEO TERAPİ + MEDİKAL TÜM VÜCUT MASAJ 
2. GÜN: MEDİKAL SIRT MASAJ + AYAK MASAJ     
3. GÜN: YOSUN SARGILAMA + JAPON MASAJ 
4. GÜN: KESE+ KÖPÜKLE YIKAMA + MEDİKAL TÜM VÜCUT MASAJ 
5. GÜN: BALNEO + THAI MASAJ

 
E-BÜLTEN
BİZİ TAKİP EDİN
BOOK NOW
MENUmenu buton